Образцы творческих сочинений > «Пігмаліон». Особливості індивідуального стилю письменника, інтелектуальний характер його драматургії


     
  • «Пігмаліон». Особливості індивідуального стилю письменника, інтелектуальний характер його драматургії

    Мета: повторити і підсумувати вивчене, систематизувавши та узагальнивши його; розвивати образне та логічне мислення, вміння висловлювати свої думки щодо проблем художнього твору, порівнювати їх із життєвими проблемами; виховувати кращі людські якості, любов до літератури, естетичний смак. оснащення: портрет письменника, видання твору, ілюстрації до нього; фрагменти кінофільму. тип уроку:  систематизація та узагальнення вивченого.

    Хід уроку

    І. Мотивація навчальної діяльності

    Учитель. Героїня п’єси Б. Шоу «Пігмаліон» елайза Дулитл здійснила «фантастичний міжкласовий стрибок». Спочатку вона пригнічена й розгублена, але потім знаходить у собі сили й визначає мету. Вона навіть знає, як її здійснити, й говорить професорові: «я дам оголошення в газети, що ваша герцогиня — просто квітникарка, яку ви навчили, і що за півроку я беруся зробити те саме з будь-якої базарної торговки! За якусь тисячу фунтів!» Оце розмах! У підприємливості учениця набагато перевершила свого освіченого вчителя, з уроків фонетики взяла стільки, що може навіть навчати інших. нам, учителям, залишається тільки мріяти про таких учнів. чого ж навчають нас герої п’єси Б. Шоу, як авторові вдається робити це ненав’язливо, через гумор та парадокси, і йтиметься сьогодні на уроці.

    II.        Оголошення теми та мети уроку

    III.       Систематизація та узагальнення вивченого

    1.         інсценування учнями найулюбленішого

    (або найнапруженішого) моменту п’єси «Пігмаліон» (можливо, конкурс інсценівок)

    2.         Заповнення порівняльної таблиці: «спільне та відмінне між

    давньогрецьким міфом та п’єсою Б. Шоу “Пігмаліон”»

    IV. Домашнє завдання

    Підготуватися до написання твору за п’єсою Б. Шоу «Пігмаліон».

    V. Підсумок уроку

    інтерактивна вправа «мікрофон»

    Закінчіть речення:

    я думаю, що п’єса Б. Шоу для нашого часу…

    мені найбільше припало до душі…

    мені хотілося б…

     

    Если Вам понравилось сочинение на тему: «Пігмаліон». Особливості індивідуального стилю письменника, інтелектуальний характер його драматургії, тогда разместите ссылку в вашей социальной сети или блоге, а лучше просто нажмите кнопку и поделитесь текстом с друзьями.
          Нравится
  • Краткий пересказ
  • Предыдущая публикация:
    Следующая публикация:
    Опубликовано и размещено в Образцы творческих сочинений
  • Школьный Отличник – бесплатные сочинения. Материалы имеют оригинальный характер и принадлежат Soshinenie.ru. Готовые темы, планы сочинений. Краткие пересказы, изложения сюжета, диктанты, эссе. Пользование работами бесплатно.